Pasinaudodamos interneto teikiamomis mums galimybėmis, valdžios institucijos kasmet pasiūlo naujų e. paslaugų. Žinoma, svarbu ne tik perkelti paslaugas į elektroninę erdvę, bet ir padaryti jas lengvai surandamas. Portale, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, galima rasti informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas.

Paslaugų filtras
Paslaugos teikėjas:
Tauragės rajono savivaldybėX
Paslaugos gavėjai:
Viešujų paslaugų sritis:
Gyvenimo atvejai:
Išplėstinė paieška
Paslaugos tipas:
Paslaugos kaina:
Paslaugų elektronizavimo lygis:
Paslaugų teikimo rezultatai:
Prisijungimo būdai:
Tauragės rajono savivaldybė
Pavadinimas
Tauragės rajono savivaldybė
Adresas
Respublikos g. 2, LT-72255 Tauragė
Adresas internete
Telefonas
+37044620301
Faksas
+37044670801
Darbo laikas
I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 – 15:45
Paslaugos aprašas
Asmenų (šeimų) konsultacija ir įrašymas į sąrašus socialinio būsto nuomai

Socialinio būsto nuomai sudaromi sekantys sąrašai: 1. Jaunų šeimų. Į šį sąrašą įrašomos šeimos, jei kiekvienas sutuoktinis yra ne vyresnis kaip 35 metų, taip pat šeimos, kuriose motina arba tėvas vieni augina vieną ar daugiau vaikų (įvaikių) ir yra ne vyresni kaip 35 metų. 2. Šeimų, auginančių tris ir daugiau vaikų (įvaikių), sąrašas. 3. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų (šeimų). Į šį sąrašą įrašomi našlaičiai ir likę be tėvų globos asmenys (jų šeimos), kurie, pasibaigus jų globos ar laisvės atėmimo terminui, yra ne vyresni kaip 35 metų. 4. Neįgalių asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys. Į šį sąrašą įrašomi asmenys, pripažinti nedarbingais ar iš dalies darbingais, arba šeimos, kuriose yra nedarbingas ar iš dalies darbingas asmuo arba nustatytas neįgalumo lygis vaikui, arba sergantys lėtinių ligų, įrašytų į sveikatos apsaugos ministro 2003 m. rugpjūčio 8 d. įsakymu Nr. V-481 patvirtintą sąrašą, sunkiomis formomis. 5. Bendrasis. Į šį sąrašą įrašomi visi asmenys, nepatenkantys į 1, 2,3 ir 4 punktuose nurodytus sąrašus. 6. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į socialinio būsto sąlygų pagerinimą. Į šį sąrašą įrašomi asmenys (šeimos), turinčios teisę į būsto sąlygų pagerinimą (naudingasis plotas, tenkantis vienam šeimos nariui, yra mažesnis kaip 10 kv. m arba mažesnis kaip 14 kv. m, jei šeimoje yra asmuo pripažintas nedarbingu ar iš dalies darbingu asmuo arba nustatytas neįgalumo lygis vaikui, arba yra sergantys lėtinių ligų, įrašytų į sveikatos apsaugos ministro 2007 m. spalio 10 d. įsakymu Nr. V-814 patvirtintą sąrašą, sunkiomis formomis).

Pagrindinė informacija
Paslaugos gavėjai
Fiziniams asmenims ne verslo tikslais
Viešujų paslaugų sritis/pogrupis
Nėra duomenų
Gyvenimo atvejis
Kita
Funkcija, kurią vykdant teikiama paslauga
Savarankiška funkcija
Paslaugos tipas
Neelektroninė paslauga
Paslaugos teikimo rezultatai

Įrašymas į sąrašą socialinio būsto nuomai.

Susiję su paslauga veiksmai
Nėra duomenų
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo
Dokumentai, kuriuos reikia pristatyti:
1. Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą metinę pajamų ir turto deklaraciją už vienus metus (12 paskutinių mėnesių). Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 116.
2. Pažymą iš seniūnijos apie asmens (visų šeimos narių) deklaruotą gyvenamąją vietą. Šią pažymą išduoda visos Tauragės rajono seniūnijos nemokamai pagal gyvenamąją vietą.
3. Pažymą iš seniūnijos apie šeimos sudėtį. Šią pažymą išduoda visos Tauragės rajono seniūnijos nemokamai.
4. Pažymą iš Registrų centro (Tauragė, Jūros g. 3) apie nuosavybės teise turimą asmens (visų šeimos narių) nekilnojamąjį turtą. Pažymoje privalo būti visi šeimos nariai, taip pat nepilnamečiai vaikai. Pažyma galioja 1 mėnesį nuo išdavimo datos.
5. Asmens dokumentus (pasas, tapatybės kortelė, vaikų gimimo liudijimas, santuokos, ištuokos ar mirties liudijimas; neįgalumo pažymėjimas, pažyma iš gydymo įstaigos apie lėtinę ligą. Nedirbantys asmenys, užsiregistravę teritorinėje darbo biržoje – darbo biržos knygutę).
Nuorodos į su paslauga susijusių veiksmų inicijavimo formas
Nėra duomenų
Užmokesčio gavėjo duomenys
Nėra duomenų
Paslaugos teikėjo kontaktinė informacija
Paslaugos teikėjas
Paslaugos teikėjas
Vardas ir pavardė: Liubov Mockienė
Pareigos: Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė
Telefonas: (8 446) 61 788
Mobilusis telefonas: Nėra duomenų
Faksas: Nėra duomenų
El. paštas: liubov.mockiene@taurage.lt
Paslaugos teikimas
Paslaugos teikimo proceso aprašymas
Pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti tiesiogiai atvykę į savivaldybę gyventojų priimamasis , paštu ar per pasiuntinį.
Paslauga apmokama vietoje
Ne
Paslaugos inicijavimo forma
Prašymas
Paslaugos inicijavimo formos priedas
Paslaugos suteikimo kaina: Tikslinama 
Valiuta:
Trukmė:
Komentaras:
Paslaugos teikimo proceso aprašymas
Nėra duomenų
Yra pasirašyta sutartis dėl paslaugų apmokėjimo per VIISP
Ne
Yra galimas mokėjimas per eBankus
Ne
eBankai ne per tarpininką
Nėra duomenų
Yra galimas mokėjimas per tarpininką (paštą)
Ne
eBankai per tarpininką
Nėra duomenų
Prisijungimo būdas
Nėra duomenų
Elektronizavimo lygis
Nėra duomenų
Užsakant paslaugą reikalingas tapatybės nustatymas
Ne
Informacija apie leidimų ir licencijų išdavimą verslo subjektams
Papildoma informacija
Teisės aktai
Pavadinimas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. rugsėjo 20 d. nutarimas Nr. 756 “Dėl valstybės remiamų pajamų dydžio patvirtinimo”.
Nuoroda https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/1e055e90a1f411e7a5baf031c7d2d3c7
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. rugsėjo 20 d. nutarimas Nr. 756 “Dėl valstybės remiamų pajamų dydžio patvirtinimo”. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. rugsėjo 20 d. nutarimas Nr. 756 “Dėl valstybės remiamų pajamų dydžio patvirtinimo”.
Pavadinimas Prašymų suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti nagrinėjimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. A1-195.
Nuoroda https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/1440f860dfbe11e4840fd0ad0e2e216c/aaSgmpLCiq
Prašymų suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti nagrinėjimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. A1-195.<br/> Prašymų suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti nagrinėjimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. A1-195.

Pavadinimas Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, nuomojančių socialinį būstą ar gaunančių būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dallies kompensaciją Tauragėe rajono savivaldybėje, sąrašų sudarymo, tvarkymo ir tikslinimo tvarkos aprašas, patvirtintas administracijos direktoriaus įsakymu 2018 m. gruodžio 6 d. Nr. 5-1569
Nuoroda https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/931fbd80195b11e9bdd0d0d6ba6c7c51
Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, nuomojančių socialinį būstą ar gaunančių būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dallies kompensaciją Tauragėe rajono savivaldybėje, sąrašų sudarymo, tvarkymo ir tikslinimo tvarkos aprašas, patvirtintas administracijos direktoriaus įsakymu 2018 m. gruodžio 6 d. Nr. 5-1569<br/> Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, nuomojančių socialinį būstą ar gaunančių būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dallies kompensaciją Tauragėe rajono savivaldybėje, sąrašų sudarymo, tvarkymo ir tikslinimo tvarkos aprašas, patvirtintas administracijos direktoriaus įsakymu 2018 m. gruodžio 6 d. Nr. 5-1569

Pavadinimas Prašymų suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti nagrinėjimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. A1-195, pakeitimas 2016 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr. A1-702.
Nuoroda https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/1440f860dfbe11e4840fd0ad0e2e216c/aaSgmpLCiq
Prašymų suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti nagrinėjimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. A1-195, pakeitimas 2016 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr. A1-702.<br/> Prašymų suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti nagrinėjimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. A1-195, pakeitimas 2016 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr. A1-702.

Pastabos
Nėra duomenų
Raktažodžiai
Socialinio būsto nuoma, socialinis būstas, nuoma
Neelektroninės paslaugos teikimo proceso aprašymas
atmintine-taurages-rajono-socialio-busto-nuomai.doc atmintine-taurages-rajono-socialio-busto-nuomai.doc
Pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti tiesiogiai atvykę į savivaldybę gyventojų priimamasis , paštu ar per pasiuntinį.
PAS2990
Prašymo formos
Atnaujinta
2019-02-14
Jūsų klausimai - mūsų atsakymai

Portalą tvarko: Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, Valstybės biudžetinė įstaiga, Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius, juridinio asmens kodas 1886014610, www.vrm.lt

Kontaktai  |   Svetaines struktūra  |  Archyvine svetaines versija

Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems